Pages

26 Haziran 2010 Cumartesi

Anahtar Fikri


Önümüzde büyüyen ağır kapılarla ve ardındaki dünyayı MERAK'ımızla başladı her şey. Biz hiçbir kapının açılmaz olduğuna inanmadık ve neden olmasın(!)lar çoğalttık birlikte. Dün yarını düşünürken, bugünün tablosu ve bugün düşlediğimiz -yarın gerçek olacak- yarınların tablosu vardı ve var hedeflerimizde.


Ataletten kurtulmuş, harekete geçmiş, inanmış, üreten üniversite gençleri. büyük adamlar olmanın genç yaşta attığı tek bir cesur adımla başlayacağını bilen üniversite gençliğiyiz biz. FikirSizler'iz.


Anahtar deliğinden bakmanın dişimizin kavuğuna bile gitmediğini bilmenizi isteriz. Biz doğru "anahtarın" arayıcısı, vizyonlarındaki yere koşan genç beyinleriz. Doğru "anahtarın" FİKİR olduğunu bilenleriz. Fikirle açtığımız her kapıda üniversite gençliğinin ne büyük işler başarabileceğine inancı çığ gibi büyüyen ekibiz.


Fikri anahtar edinen bir toplumun açtığı her kapının ardı hep yeni kapılar sunar. Üreterek bitmeyecek yolculuğumuzda fikirlerini anahtar edinenlerle "sıraüstü, üretken, eğlenceli, dost, verimli, doğru, dinamik.." bir hayatı yönetiyoruz. Biz genciz ve geleceğiz bu yüzden ülkemizin gelecek projesini ve böylece kendi kişisel gelecek projelerimizi her geçen gün çoğalan anahtarlarımızla yazıyoruz.

Fikirlerini anahtar edinen Sizlerle geleceğe..

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Powered by Blogger