Pages

10 Mayıs 2010 Pazartesi

2.amaçözüm seferimiz


25 Nisan Pazar günüydü... Bir ama(Ç)özüme daha yol almaya başladık... Vapurumuz biraz gecikmeli geldi..Ama kimse bu duruma aldırış etmedi, güneş bize göz kırparken biz yeni yeni insanlarla tanışmanın verdiği hazzı yaşıyorduk. Vapur limana yanaştı ve biz konuklarımızla yine bir sefere çıktık..

Tanışma faslından sonra soruları seçmeye gelmişti..Bu kez içine soruları koyduğumuz balonlar ile boş balonları patlatmaya başladı her gruptan bir kişi, sorusunu bulan masasına koştu hemen çözüme kavuşturmak için :)

Yine hayal dünyalarımızda dolaştık, yine Boğaz manzaraları ilham verdi bize. 1 saatlik çözüm üretme süremiz doldu ve herkes fikirlerini açıkladıktan sonra kokteyl faslımıza geçtik.Sanırım herkesin bir kez daha merakla beklediği kısım bu :)

Poğaçaları, börekleri yedikten sonra vapurun üst katına çıktık güzel güneşli havanın tadını çıkarmak için, fotoğraflar çekildik, şarkılar söyledik... Bir ama(Ç)özümün daha sonuna gelmiştik. Öyle ki kimse ayrılmak istemedi vapurdan.

FikirSizler hoşçakalın yine bekleriz diyerek uğurlamak için güverteye çıktığında kimse gelmedi...Gelenler sonrasında tekrar binip tekrar hoşçakalın bile dedi. Evet hala neyi bekliyorsunuz ? Siz de geliniz ve lütfen gitmeyiniz!

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Powered by Blogger