Pages

10 Mayıs 2010 Pazartesi

1.ama(Ç)özüm seferimiz11 Nisandı... İlk amaçözüm etkinliğimizi gerçekleştiriyor olmanın heyecanı ve mutluluğu vardı hepimizde... Ne de olsa ilkler bir başka olur :)

Katılımcılarımızı iskeleye en yakın yerden karşıladık güleryüzlerle. Vapurumuza konuk oldular ve başladık hafiften yol almaya. Herkeste bir merak vardı. Onları hiç bekletmeden önce FikirSizler'i anlattı Fatih, ardından ana projemiz Fikir Toplama Kampı'nı da Yunus. Sonrasında ise ama(Ç)özüm'ün işleyişini Seval arkadaşımız anlatmaya başladı. Öyle heyecanlı anlattı ki herkes hemen başlasın diyordu.

Öncelikle içinde sorularımızın bulunduğu deniz kabuklarını seçti gruplar, açılan soru kağıtları ile rengarenk keçeli kalemler ve kağıtlar çözümlerimize eşlik etti.1 saatlik çözüm üretme zamanımız ''Gemilerde taaalim var :) '' şarkısı ile bitirildi ve her grup tek tek çözümlerini açıkladılar.

Öyle çözümler ortaya çıktı ki ''vaaaov'' dedik, alkışladık..En son olarak da tabikii de karnımızı acıktırmıştı Boğaz havası... Hamarat FikirSiz kızlarının ellerinden çıkan kurabiyeler,börekler,kekler,poğaçalar ruhumuzu da midemizi de doyurdu.

Eminönü'nden kalkan vapura binip çözümler üretelim diyesiniz geldi biliyoruz.Siz yeter ki çözüm üretmek isteyin, FikirSizler size destek olur !

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Powered by Blogger